آزمایشگاه روانسنجی

کلینیک جامع اعصاب و روان آتیه

درباره آزمایشگاه روانسنجی

۱

آزمون ارزيابی شناختی

۲

آزمون ارزيابی مهارت های تحصيلی وودكاك جانسون

۳

آزمون ارزيابی توجه

۴

خدمات آنلاين آزمون ها

۵

آزمونها

[read more=”بيشتر” less=”كمتر”] 

آزمایشگاه روان سنجی گروه آتیه درخشان ذهن به عنوان با سابقه ترین پلی کلینیک تخصصی روانشناسی در طی سال های گذشته سعی بر این داشته است که از طریق آزمون های روانی و توانایی، این ویژگی ها را به طور عینی تر ارزیابی کرده تا متخصصان گروه آتیه درخشان ذهن و سایر کلینیک ها بتوانند راهکارهای درمانی مناسبی ارائه کنند.

پیچیدگی های ذاتی و غیر قابل مشاهده ویژگی های روانی انسان در دهه های گذشته موجب شده بود که درک درستی نسبت به شناخت وی حاصل نشود و در صورت وجود یک مشکل نتوان به وی کمک کرد. همچنین با توجه به چندجانبه بودن ویژگی های روانی حتی متخصصین حوزه روان شناسی هم به صورت صددرصد توانایی تشخیص درست مشکلات رفتاری انسان را نداشته و برای دقت تشخیص و ارائه راهکارهای مناسب برای درمان از آزمون ها استفاده می کنند که این نگاه به عنوان نقطه تمایز گروه آتیه و آزمایشگاه روان سنجی این پلی کلینیک است.

آزمایشگاه روان سنجی آتیه برای اعتلای اهداف بلند گروه آتیه درخشان ذهن در ایران و در دنیا، سعی بر این داشته است که با تهیه آزمون های به روز و تخصصی به منظور تشخیص درست و دقیق و البته ارائه راهکارهای مناسب به متخصصین حوزه روان شناسی در همه حوزه های مرتبط، فرایند درمان را با سرعت بهتر و کیفیت بالاتری انجام دهد که این خود به نحوی موجب کوتاه تر شدن زمان درمان و البته کاهش هزینه های درمانی می گردد.

فرایند درمان در کلینیک روانشناسی آتیه درخشان ذهن به این صورت است که مراجع با ورود به کمیسیون و تشخیص اولیه روانپزشک  و روانشناس ، به آزمایشگاه روان سنجی آتیه مراجعه می کند و آزمون های متناسب با تشخیص اولیه، از وی گرفته می شود. سپس، نتایج آزمون به کمیسیون برای تشخیص نهایی ارائه می گردد. لازم به ذکر است که مدیر آزمایشگاه روان سنجی آتیه نیز متناسب با نتایج اولیه آزمون ها قبل از ارائه آن ها به کمیسیون، آزمون های تکمیلی را که موجب تشخیص دقیق تر می شود، پیشنهاد می نماید.

همچنین آزمایشگاه روان سنجی آتیه با داشتن افراد متخصص در حوزه سنجش و اندازه گیری سعی بر این داشته است تا به سازمان ها، بانک ها، مدارس و … به عنوان مهم ترین ارکان جامعه در انتخاب نیروی انسانی مناسب و کارآمد در سال های گذشته کمک کند چرا که نیروی انسانی اصلی ترین بخش سرمایه هر سازمانی است.

لازم به ذکر است که آزمایشگاه روانسنجی آتیه با داشتن آزمون های اختصاصی و انحصاری همچون آزمون های وودکاک جانسون شناختی و تحصیلی، استعداد یابی کودکان بیلی، آزمون CANTAB، IVA-2، BOT، VIENNA، و… که تنها در مجموعه آتیه و البته در ایران موجود است در تلاش است تا به افرادی که مشکلاتی در همه جنبه های روانی و شناختی دارند کمک کند. همچنین این آزمایشگاه تحت شرایط خاص حاضر است تا آزمون های اختصاصی خود و بیش از ۵۰۰ عنوان آزمون دیگر را در اختیار دیگر متخصصین این حوزه در سراسر ایران قرار بدهد.

استعدادیابی از جمله حوزه های پرچالش برای سنجش ویژگی های زیر بنایی هر شغل است که آزمایشگاه روان سنجی آتیه در این زمینه نیز با داشتن آزمون های اختصاصی سعی بر سنجش دقیق توانایی های زیربنایی و ویژگی های شخصیتی لازم برای هر شغل دارد. همچنین این آزمایشگاه در استعدادیابی در کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در حیطه تحصیلی و شغلی گام های مهمی بر داشته است.

علاوه بر داشتن آزمون های حضوری، آزمایشگاه روان سنجی گروه آتیه درخشان ذهن با ایجاد زیر ساخت خدمات آنلاین، آزمون هایی را که قابلیت اجرا به صورت تحت وب دارند، در اختیار متقاضیان آزمون قرار داده است و با جمع آوری داده های گسترده از سراسر ایران به اعتباریابی مجدد آنها برای ارائه خدمات بهتر سنجش و اندازه گیری کوشیده است.

 [/read]

مقالات روانشناسی

,

علائم استرس در بدن و نحوه مدیریت آن چیست؟

/
علائم استرس در بدن و نحوه مدیریت آن چیست؟ استرس می‌تواند بر رو…
,

چرا نمی‌توانیم تمرکز کنیم؟

/
چرا نمی‌توانیم تمرکز کنیم؟ امروزه عوامل مهمی مانند تمرکز و توجه…
,

اختلال یادگیری در کودکان چه علایمی دارد؟

/
اختلالات یادگیری گروهی از اختلالات روانی هستند که ساده‌ترین توان…
,

۱۰ صفت شخصیتی که برای شروع کسب و کار باید داشته باشید

/
هیچ دو نفری در این دنیا وجود ندارند که خصوصیات شخصیتی یکسانی دا…
,

بهترین ورزش برای کودک شما چه ورزشی است؟

/
سوالی که ممکن است برای همه، خصوصاً والدین پیش بیاید این است که…

خدمات

[ichcpt id=”7989″]

كادر درمانی

تيم ما متشكل از افراد توانا و پرتجربه می‌ باشد. همكاران ما با تجارب، دانش و مهمتر از همه چيز تعهد و ايمان كاری خويش، تمامی تلاش خود را جهت رضايت و كسب موفقيت مراجعين خواهند نمود.

با ما برای رزومه كاری همكاران همراه باشيد. ادامه

سوالات رايج

آمار آزمایشگاه روانسنجی

۵۰۰

عنوان آزمون

۲۰

آزمون انحصاری

۱۰

سال تجربه

۱۰۰

آزمون اجراشده در روز

۲۰۰

هزار اجرای آزمون تاكنون

همكاری با ما