جلسه هیئت مدیره گروه آتیه با اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف

با توجه به ذات میان رشته ای علوم اعصاب بالینی و توجه ویژه ی مدیریت گروه آتیه درخشان ذهن به ایجاد گفتمان بین شاخه های روانپزشکی، روانشناسی و مهندسی در نشست امروز با حضور دکتر آقاجان، دکتر محمد زاده، دکتر حاجی پور، دکتر سلیمانی، و دکتر مسعودی همکاری های پژوهشی و اجرایی مشترک بین دانشکده ی فنی دانشگاه شریف و گروه آتیه درخشان ذهن مورد بررسی قرار گرفت.
در این راستا برنامه ریزی برای برگزاری سلسله سمینارهایی در رابطه با مباحث مختلف علوم اعصاب با تاکید بر روش های تحریک مغزی و نقشه برداری مغز توسط متخصصین طرفین در دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف انجام شد. امید است این سلسله سمینارها به ایجاد درک متقابل بین این حوزه های به ظاهر واگرا منجر شده و در نهایت بتواند به خروجی های پژوهشی و درمانی شاخصی منتهی گردد.

 

 

مجموعه آتیه درخشان ذهن با تکیه بر تخصص و تجربه ی طولانی در این عرصه مصمم است با هدایت و حمایت پایان نامه های ارشد و دکتری در راستای حل مشکلات جاری بالینی جامعه اتفاقات خوبی را رقم بزند. اولویت های پژوهشی و اجرایی در این همکاری در زمینه های تشخیص و درمان اختلالات روانپزشکی بر مبنای شاخص های زیستی و عصبی و همچنین تولید و بومی سازی تجهیزات پژوهشی و درمانی حوزه ی علوم اعصاب بالینی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

کلینیک‌های آتیه

فهرست