کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی

کلینیک جامع اعصاب و روان آتیه

درباره کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی

امروزه، والدین علاوه بر سلامت جسم به سلامت روان و همچنین نحوه رفتار و سلوک فرزندان خود بسیار اهمیت می دهند. همانطور که می دانید کودکان در طول دوره رشد خود ممکن است به طور خواسته یا ناخواسته دچار اختلالات رفتاری هیجانی شوند و این والدین هستند که باید در حل این مشکلات بکوشند؛ بنابراین از همان ابتدای تولد کودک و در طی مراحل رشد، والدین با سوالات و مسائلی مواجه می شوند و به دنبال راهنمایی های تخصصی و اطلاعات به روز برای پاسخ به سوالات خود هستند.

کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی آتیه درخشان ذهن با دربرداشتن بهترین روان پزشکان و روانشناسان کودک می تواند سهم بزرگی در کمک به تربیت کودکان و مواجهه با مشکلات، معضلات و اختلالات رفتاری هیجانی کودکان در حال و آینده داشته باشد. بدین منظور، کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی آتیه در پاسخ به این نیاز تشکیل شده است که با ارائه خدمات ارزیابی و درمان،تخصصی ترین خدمات را در مسیر دشوار فرزندپروری در اختیار خانواده ها قرار دهد. روندی که والدین پس از حضور در کلینیک آتیه طی می­ کنند بدین شکل است که در ابتدا کودکان و والدینشان به کمیسیون تشخیص مراجعه می ­کنند و پس از ارزیابی دقیق با استفاده از ابزارهای مصاحبه و آزمون­ های روان­شناختی توسط روانپزشک و روان ­شناسان مربوطه بنا به نوع مشکلی که دارند به کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی ارجاع داده می ­شوند.

[read more=”بيشتر” less=”كمتر”] 

مدیران این کلینیک پس از ارزیابی تکمیلی بر مبنای مشکل کودک و سن او روان ­درمانگر یا بازی­ درمانگرانی را برای کودکان برمی گزینند. والدین می توانند با مراجعه به کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی هرگونه سوال یا مشکل مرتبط با رشد جسمانی (زمان راه افتادن، حرف زدن) و مهارت های تحولی و نیز هر گونه چالشی در رابطه با اختلالات رفتاری هیجانی کودکان مانند پرخاشگری، لکنت زبان، شب ادراری، اضطراب، ناخن جویدن، خجالتی بودن … و یا حتی سوال هایی در مورد بهترین و جدیدترین روش های فرزند پروری و تربیت کودک را در جلسه ارزیابی با متخصصین مطرح نمایند.

در کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی با توجه به ارزیابی همه جانبه کودک و خانواده او، نه تنها مشکلات کودک بلکه شرایط زمینه ساز اعم از شیوه فرزند پروری ، نحوه تعامل همسران باهم ، مسائل هم شیرها و مشکلات فردی هر یک از والدین تشخیص داده شده و به درمانگران متبحر در این کلینیک ارجاع داده می شوند. بنابراین کودک در کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی در یک درمان سیستمی قرار می گیرد که بهترین و با دوام ترین نتیجه را در پی خواهد داشت.

کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی آتیه درخشان ذهن با رویکرد چند جانبه (در نظر گرفتن ابعاد زیستی، روانی و اجتماعی)  به ارزیابی فرد می پردازد. سپس بر اساس نیاز فرد، به ارائه خدمات زیر می پردازد:

۱- انفرادی : متمرکز بر فرزند پروری ( آموزش رابطه والد – کودک )

۲- گروهی : متمرکز بر فرزندپروری

متمرکز بر تعاملات زوجی

متمرکز بر تربیت جنسی

متمرکز بر تولد فرزند دوم

کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی به طور تخصصی به ارزیابی و ارائه خدمات در زمینه درمان موارد زیر می پردازد:

شما عزیزان می توانید در صورت تمایل در ایام هفته از ساعت ۱۲ الی ۲۰ با شماره تماس ۰۲۱۸۴۰۱۲۱۵۹ به صورت مستقیم با همکاران کلینیک اختلالات رفتاری و هیجانی آتیه در ارتباط باشید.

[/read]

كادر درمانی

تيم ما متشكل از افراد توانا و پرتجربه می‌ باشد. همكاران ما با تجارب، دانش و مهمتر از همه چيز تعهد و ايمان كاری خويش، تمامی تلاش خود را جهت رضايت و كسب موفقيت مراجعين خواهند نمود.

با ما برای رزومه كاری همكاران همراه باشيد. ادامه

سوالات رايج

همكاری با ما