کلینیک روانشناسی صنعتی و سازمانی

مرکز جامع اعصاب و روان آتیه

امروزه با پیشرفت کلان اقتصاد و صنعت در جهان و افزایش روز افزون رقابت های تجاری و اقتصادی در سطح بین المللی، اهمیت فاکتورهایی چون بهبود رضایت شغلی کارکنان، پیشگیری از فرسودگی منابع انسانی، ایجاد بستر مناسب برای اتخاذ تصمیمات استراتژیک، افزایش انگیزه کارکنان و غیره، ضرورت استفاده از علم روانشناسی صنعتی سازمانی، در راستای افزایش بهره وری و تعالی سازمانها، بیش از پیش مورد توجه ویژه مدیران سازمان ها قرار گرفته است. روانشناسی صنعتی سازمانی شاخه ای از علم روانشناسی است که با مطالعه علمی رابطه فرد و کار می کوشد مسائل مربوط به محل کار افراد، گروه ها و سازمان ها را بررسی نموده و روش های پیشگیری و راه حل های مناسبی را ارائه دهد. روانشناسی صنعتی و سازمانی به عنوان یک دانش کاربردی به توسعه و کاربرد اصول علمی در محیط کار علاقمند است. یافته های پژوهشی روانشناسی صنعتی سازمانی را می توان در زمینه های استخدام بهتر کارکنان، کاهش غیبت، بهبود ارتباطات، افزایش خشنودی شغلی و حل مشکلات بی شمار دیگر دنیای کار، به کار گرفت.

کلینیک تخصصی روانشناسی صنعتی و سازمانی  گروه آتیه، برآنست تا با توجه به آخرین دستاوردهای علمی و فناوری ‌های نوین در حیطه روانشناسی صنعتی سازمانی و مدیریت، به فعالیت‌ ها و پژوهش ‌های کاربردی و توسعه‌ ای بپردازد و تلاش دارد با ارائه راهکارهای علمی و عملی مناسب، نسبت به رفع مشکلات در حوزه ‌های مختلف صنعتی و سازمانی اقدام نماید. خدمات اصلی کلینیک صنعتی و سازمانی گروه آتیه شامل موارد زیر است:

  • خدمات تخصصی. شرح خدمات تخصصی کلینیک روانشناسی صنعتی و سازمانی گروه آتیه مختصرا  شامل تجزیه و تحلیل مشاغل سازمان، طراحی مجدد مشاغل سازمان، انجام مصاحبه های استخدامی و گزينش نيروى انسانی، کانون ارزیابی و توسعه مدیران، نیازسنجی آموزشی و آموزش نیروی انسانی، طراحی نظام ارزیابی عملکرد نیروی انسانی، برقراری نظام ايمنی و سلامتی كاركنان(ارگونومی)، آسیب شناسی و تحول سازمانی، استقرار نظام مدیریت عملکرد موثر و غیره است.
  • خدمات پژوهشی. کلینیک روانشناسی صنعتی و سازمانی گروه آتیه با استفاده از به روزترین و جامع ترین منابع اطلاعاتی قادر به انجام پژوهش ها و پروژه های تخصصی در زمینه روانشناسی صنعتی سازمانی است. به عنوان مثال پژوهش هایی با موضوع هایی مانند تناسب فرد- شغل ، توانمندسازی روانشناختی، تعارض کار- خانواده، کیفیت زندگی کاری، خشنودی و انگیزش شغلی، سلامت سازمانی و غیره.
  • خدمات آموزش. خدمات آموزشیِ تخصصی و عمومی کلینیک روانشناسی صنعتی و سازمانی به  تمامی شاغلین، سازمان ها، مؤسسات دولتی و غیر دولتی و دیگر متقاضیان ارائه می شود که شامل دوره های آموزشی تخصصیِ راهکارهای مدیریت استرس شغلی، مدیریت استراتژیک برای مدیران، مدیریت خشم برای کارکنان و مدیران، الگوهای ارتباط مؤثر در سازمان، تفکر انتقادی در سازمان و غیره؛ و دوره های آموزشی عمومی با موضوع هایی چون: مهارت های ده گانه زندگی، فنون بهبود اعتماد به نفس، مهارت های پیش و پس از ازدواج، فنون بهبود روابط بین زوجین، مدیریت استرس، اضطراب و غیره است.
  • آزمون های تخصصی. کلینیک روانشناسی صنعتی و  سازمانی گروه آتیه با دارا بودن به روزترین آزمون های تخصصی ویژه روانشناسی صنعتی سازمانی در حیطه انواع آزمون های شغلی، آزمون های هوش، آزمون های ارزیابی شناختی، تخصصی ترین آزمون های ارزیابی شخصیت، آزمون های تشخیص اختلالات بالینی، آزمون های عصب شناختی و غیره، همواره معتبرترین نتایج را به متقاضیان محترم ارائه می دهد.