كلينيک مهارت های تحصيلی
کلینیک ارتقاء مهارت های تحصیلی آتیه، برای اختلالات یادگیری، نقص توجه و بیش فعالی درمان های گوناگونی با توجه به نیاز هر مراجع ارائه می دهد . به طور کلی 4 پکیج درمانی در این کلینیک عبارتند از :
• درمان نوروفیدبک ویژه اختلالات ADHD ( بیش فعالی / نقص توجه) و اختلالات اضطراب. موثر بر علائم کم توجهی، بی قراری، تحمل پایین، دقت و تمرکز پایین، علائم اضطرابی ( ناخن جویدن، مشکلات خواب و ... )
• درمان اختلالات یادگیری(LD) . ضعف در مهارت های روان خوانی، درک خواندن، املاء، تولید نوشتاری، عملیات و مفاهیم ریاضی، درک مسئله ریاضی، انگیزه تحصیلی، استقلال تحصیلی.
• درمان اختلال یادگیری همراه با نقص توجه.
• درمان مشکلات یادگیری ناشی از مشکلات شناختی ( آموزش تحصیلی همراه با درمان TDCS)، ضعف های عمیق حافظه، استدلال و درک، در کنار سایر مشکلات یادگیری.
پس از انجام آزمون های روانشناختی و ارزیابی های مورد نیاز، با توجه به نتایج به دست آمده، پکیج درمانی مناسب برای مراجع به ایشان معرفی می شود. درصورت نیاز، درمان های مکمل نیز همراه با پکیج درمانی اصلی به مراجع پیشنهاد می شود.
در راستای رویکرد همه جانبه به مشکلات مراجع، جلسات آموزشی با عنوان sos در موضوعات: فرزندپروری، بلوغ و اختلالات یادگیری (LD) برای والدین برگزار می شود.

شما عزيزان می توانيد در صورت تمايل در ايام هفته از ساعت 12 الی 20 با شماره تماس 02184012127- 02184012123 به صورت مستقيم با همكاران کلینیک تحصيلی در ارتباط باشيد.

در ضمن برای آشنايی بيشتر با خدمات اين کلینیک به كانال تلگرام زير بپيونديد

آشنایی با کلینیک آتیه

آشنایی با آتیه

اطلاعيه

اطلاعيه
کلینیک آتیه درخشان ذهن