كلينيک اختلالات اضطراب
اختلالات اضطرابی، به عنوان گروهی از اختلالات روانپزشکی، جزء شایع ترین اختلالات روانی در جهان هستند.این اختلالات می توانند بسیار ناتوان کننده باشند. زیان حاصل از این اختلال، به لحاظ آلام فردی، مصائب خانوادگی، شکست های تحصیلی، عاطفی، از دست دادن بهره وری شغلی و مرگ متفاوت است .عوامل مختلفی برای سبب شناسی این اختلال مطرح است؛ ولی در یک نگاه کلی ترکیبی از عوامل روانشناختی، اجتماعی و زیستی در به وجود آمدن علایم موثر است. معمولا طبق شواهد درمان هایی که به صورت تک بعدی و با تاکید صرف بر یکی از عوامل فوق استفاده می گردد موفقیت کمتری دارد و سبب عود مجدد علایم اختلال می گردد.
کلینیک اضطراب، کلینیکی مجهز در کلینیک آتیه می باشد که ارائه دهنده درمان های موثر، در درمان انواع اختلالات اضطرابی، با کیفیتی بسیار بالا توسط متخصصین مجرب می باشد. این کلینیک در خصوص افراد بالای 12 سال خدمات ارائه می دهد.
با توجه به چند بعدی بودن اختلالات اضطرابی و غلبه هر یک از ابعاد در انواع مختلف اختلالات اضطرابی و گاهی وجود مشکل در همه ابعاد در فرد، کلینیک اضطراب برای درمان همه ابعاد اختلال، خدمات جامعی را ارائه می دهد. خدمات کلینیک اضطراب، شامل دارو درمانی، انواع روش های روان درمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک می باشد. از خدمات نوین این کلینیک، نوروفیدبک از راه دور، در منزل می باشد. همچنین این کلینیک در خصوص اضطراب در موقعیت های مختلف، نظیر اضطراب امتحان، اضطراب ورزشکاران و اضطراب مشاغل خاص نیز خدمات موثری ارائه می دهد.
در این کلینیک یک خدمت خاص مطرح نیست و ترکیبی از درمانگران و متخصصان، فرد را در جهت حل مشکل به وجود آمده یاری می نمایند. در مجموع این کلینیک با داشتن متخصصان متبحر و مجرب در حیطه اختلالات اضطرابی و با اختصاص دادن موثر و ویژه بیماران در قالب یک تیم گروهی در ارائه خدمت به بیماران فعالیت می نمایند.
شما عزيزان می توانيد در صورت تمايل در ايام هفته از ساعت 12 الی 20 با شماره تماس 84012119 به صورت مستقيم با همكاران کلینیک اضطراب در ارتباط باشيد.

در ضمن برای آشنايی بيشتر با خدمات اين کلینیک به كانال تلگرام زير بپيونديد

آشنایی با کلینیک آتیه

آشنایی با آتیه

اطلاعيه

اطلاعيه
کلینیک آتیه درخشان ذهن