بانک مرکزی

با سلام و عرض ادب

از اینکه می‌توانیم با معرفی قسمتی از توانمندی‌های فرزندان شما در چهارچوب‌های حوزه‌های روان‌شناختی خدمتی برای شما داشته باشیم، بسیار خرسندیم؛ امیدواریم بتوانیم با جلب رضایت شما خدمات ارزنده‌تری را ارائه نمائیم.برای انجام آزمون در صفحه ورود به آزمون باید شماره ملی فرزندتان را به عنوان نام کاربری و کلمه رمز وارد نموده و بر روی گزینه «ورود» کلیک نمائید. پس از تأیید نام کاربری و کلمه عبور، صفحه‌ای باز می‌شود که تست‌های محدوده سنی فرزندتان در آن نمایان است، در این صفحه «کد رهگیری» نیز ارائه شده است؛ با داشتن این کد می‌توانید با مراجعه به گروه آتیه با سهولت بیشتری از خدمات این گروه استفاده نمائید. با توجه به سن فرزندتان آزمون‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. این آزمون‌‌ها در چهار رده سنی به صورت زیر طبقه‌بندی شده است:

1- رده سنی 4 ماه تا 1.5 سال: والدین این دسته از کودکان، آزمون ASQرا که در 5 حیطه تکاملی طراحی شده، تکمیل می‌نمایند.


 2- رده سنی 1.5 تا 5.5 سال: والدین این دسته از کودکان علاوه بر آزمون ASQ سوالات مربوط به آزمون CBCL، که یک نوع چک‌لیست رفتاری است را پر می‌نمایند.

 3- رده سنی 5.5 تا 11 سال: والدین این دسته از کودکان آزمون CBCLرا به عنوان چک لیست رفتاری پر می‌نمایند.  4 رده سنی 12 تا 18 سال: والدین این دسته از نوجوانان آزمون ‌CBCL را به عنوان چک‌لیست رفتاری از فرزند خود تکمیل می‌نمایند. علاوه بر این، نوجوان خود نیز با انجام آزمون YSR که نوعی آزمون خود‌گزارشی از رفتار است را تکمیل می‌نماید.نتایج آزمون‌ها پس از انجام آزمون قابل رویت است.

نکات قابل توجه:

1- در کودکان زیر 5 سال پس از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور صفحای باز می‌شود که حاوی سوالاتی مشتمل بر یک مصاحبه ساختار یافته است، این سوالات باید قبل از انجام آزمون‌های فرزندتان به‌صورت کامل پر شوند.

2- جهت دریافت نتایج آزمون‌ها، در صفحه ورود به آزمون، پس از وارد نمودن نام کاربری و کلمه رمز، گزینه «ورود و تغییر کلمه رمز» را انتخاب نموده و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.

3- در صورت مواجه شدن با هر گونه سوالی، با شماره تلفن 84012147 از ساعت 12 لغایت 20 تماس حاصل فرمائید.

ادامه به آزمونها

آشنایی با کلینیک آتیه

آشنایی با آتیه

اطلاعيه

اطلاعيه
کلینیک آتیه درخشان ذهن